2017-09-16 14:04:31
В м. Львів з 12 по 14 вересня 2017 року пройшли фінальні ігри чемпіонату України з софтболу серед дівчат.
Перший етап
№ |
КОМАНДИ |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
РІО |
Очки |
Місце |
1. |
Збірна команда
Кіровоградської обл. |
Х |
23-5
2 |
15-12
2 |
21-6
2 |
9-10
1 |
68 - 33 |
7 |
I |
2. |
«East Side» КБА
Донецька обл. |
6-21
1 |
Х |
16-6
2 |
19-18
2 |
11-2
2 |
52 - 47 |
7 |
II |
3. |
Збірна команда
Рівненської обл. |
12-15
1 |
6-16
1 |
Х |
23-5
2 |
24-4
2 |
65 - 40 |
6 |
III |
4. |
«Галичанка»
Львівська обл. |
0-34
1 |
18-19
1 |
5-23
1 |
Х |
29-11
2 |
57 - 76 |
5 |
IV |
5. |
ДЮСШ «Дарниця»
Молекули
Київська обл. |
10-9
2 |
2-11
1 |
4-24
1 |
11-29
1 |
Х |
27 - 53 |
5 |
V |
Другий етап
Гра за 3 – 4 місце
Збірна команда Рівненської обл. - «Галичанка» Львівська обл.
13 : 3
Гра за 1 – 2 місце
Враховується результат першого етапу
21 : 6
Збірна Кіровоградської обл. – «East Side» КБА Донецька обл.
10 : 14
Турнірне положення
1. Збірна Кіровоградської обл.
2. «East Side» КБА Донецька обл.
3. Збірна команда Рівненської обл.
4. «Галичанка» Львівська обл.
5. ДЮСШ «Дарниця» Молекули Київська обл.
2017-09-13 19:19:07
Результати чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «А»
III з’їздний тур (08-10.09.2017р.) м. Кропивницький
1. "Західний Вогонь" м. Рівне;
2. "ОСДЮШОР - 2" Кіровоградська область;
3. "НІКА" Луганська область;
4. "КЗ ОСДЮШОР - 2" Кіровоградська область.
08.09.2017 року
10.00 "ОСДЮШОР - 2" - "НІКА" 0-8;
12.00 "НІКА" - "ОСДЮШОР - 2" 7-0;
14.00 "КЗ ОСДЮШОР - 2" - "Західний Вогонь" 0-12;
16.00 "Західний Вогонь" - "КЗ ОСДЮШОР - 2" 11-2;
09.09.2017 року
10.00 "НІКА" - "Західний Вогонь" 5-2;
12.00 "Західний Вогонь" - "НІКА" 2-5;
14.00 "ОСДЮШОР - 2" - "КЗ ОСДЮШОР - 2" 10-0;
16.00 "КЗ ОСДЮШОР - 2" - "ОСДЮШОР - 2" 3-19;
10.09.2017 року
10.00 "ОСДЮШОР - 2" - "Західний Вогонь" 7-6;
12.00 "Західний Вогонь" - "ОСДЮШОР - 2" 3-4;
14.00 "КЗ ОСДЮШОР - 2" - "НІКА" 2-10;
16.00 "НІКА" - "КЗ ОСДЮШОР - 2" 15-0;
В супер-фінал вийшли команди «Західний Вогонь» м. Рівне та «ОСДЮШОР-2» Кіровоградська обл.
СТК ФБСУ
2017-09-11 22:28:49
Розклад ігор чемпіонату України з софтболу U-13 м.Львів
1. Львівська область.
2. Рівненська область.
3. «East Side» КБА. Донецька область.
4. ДЮСШ «Дарниця» Малекули. Київська область.
5. Кіровоградська область.
12.09.2017 (вівторок)
11.00 «East Side» КБА - Львівська область.
13.00 Кіровоградська область - «East Side» КБА.
15.00 ДЮСШ «Дарниця» Малекули - Рівненська область.
17.00 Львівська область - ДЮСШ «Дарниця» Малекули.
13.09. 2017 (середа)
10.00 Львівська область - Рівненська область.
12.00 «East Side» КБА - ДЮСШ «Дарниця» Малекули.
14.00 Рівненська область - Кіровоградська область.
16.00 Кіровоградська область - Львівська область.
14.09.2017 (четвер)
09.00 Рівненська область - «East Side» КБА.
11.00 ДЮСШ «Дарниця» Малекули - Кіровоградська область.
13.00 Гра за 3 - 4 місце
15.00 Гра за 1 - 2 місце. Враховується результат групового етапу.
2017-09-08 20:47:13
РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ
чемпіонату України з бейсболу серед кадетів (U15)
Група «А» |
Група «Б» |
1. Збірна Кіровоградської області - I;
2. «Діамант» (м. Київ);
3. Збірна м. Миколаєва;
4. «ДЮСШ Україна-Ворони» (м. Суми);
5. Збірна Київської області - I. |
1. Збірна Рівненської області;
2. Збірна Кіровоградської обл.- II;
3. Збірна Київської області - II;
4. Збірна Чернівецької області. |
19.09.2017 року
08.30 – («Діамант» – Збірна Київської області - I);
10.45 – ( Збірна м. Миколаєва – «ДЮСШ Україна-Ворони»);
13.00 – Збірна Кіровоградської області - I - «Діамант»;
15.15 – Збірна Рівненської області - Збірна Чернівецької області;
17.30 – Збірна Кіровоградської обл.- II - Збірна Київської області - II;
* «Діамант»- «дабл-хедр»
20.09.2017 року
08.30 – Збірна Рівненської області - Збірна Кіровоградської обл.- II;
10.45 – Збірна Київської області - II - Збірна Чернівецької області;
13.00 – «Діамант» - Збірна м. Миколаєва;
15.15 – Збірна Кіровоградської області - I - «ДЮСШ Україна-Ворони»;
17.30 – Збірна Київської області - I - Збірна м. Миколаєва;
* Збірна м. Миколаєва - «дабл-хедр»
21.09.2017 року
08.30 – «ДЮСШ Україна-Ворони» - Збірна Київської області - I;
10.45 – Збірна м. Миколаєва - Збірна Кіровоградської області - I;
13.00 – «ДЮСШ Україна-Ворони» - «Діамант»;
15.15 – Збірна Київської області - II - Збірна Рівненської області;
17.30 – Збірна Чернівецької області - Збірна Кіровоградської обл.- II;
* «ДЮСШ Україна-Ворони - «дабл-хедр»
22.09.2017 року
08.30 – Збірна Київської області - I - Збірна Кіровоградської області - I;
10.45 – IV A – IV B (гра за 7-8 місце);
13.00 – III A – III B (гра за 5-6 місце);
15.15 – II A – II B (гра за 3-4 місце);
17.30 – I A – I B (гра за 1-2 місце)
* Збірна Кіровоградської області- I і Збірна Київської області - I - «дабл-хедр»
СТК ФБСУ
2017-09-06 17:56:23
Європейська Асоціація Софтбольних Тренерів надає унікальну можливість для всіх гравців та тренерів з софтболу - ESCA Camp 2017.
Опис семінару можна завантажити за посланням, крім того переглянути деталі та зареєструватися на семінар можна на офіційному сайті - http://coaches.europeansoftball.org/articles/detail/495.
2017-09-06 17:36:15
Розклад змагань
чемпіонату України з софтболу, Вища Ліга, Дивізіон «А»
III з’їздний тур (08-10.09.2017р.) м. Кропивницький
1. "Західний Вогонь" м. Рівне;
2. "ОСДЮШОР - 2" Кіровоградська область;
3. "НІКА" Луганська область;
4. "КЗ ОСДЮШОР - 2" Кіровоградська область.
08.09.2017 року
10.00 "ОСДЮШОР - 2" - "НІКА"
12.00 "НІКА" - "ОСДЮШОР - 2"
14.00 "КЗ ОСДЮШОР - 2" - "Західний Вогонь"
16.00 "Західний Вогонь" - "КЗ ОСДЮШОР - 2"
09.09.2017 року
10.00 "НІКА" - "Західний Вогонь"
12.00 "Західний Вогонь" - "НІКА"
14.00 "ОСДЮШОР - 2" - "КЗ ОСДЮШОР - 2"
16.00 "КЗ ОСДЮШОР - 2" - "ОСДЮШОР - 2"
10.09.2017 року
10.00 "ОСДЮШОР - 2" - "Західний Вогонь"
12.00 "Західний Вогонь" - "ОСДЮШОР - 2"
14.00 "КЗ ОСДЮШОР - 2" - "НІКА"
16.00 "НІКА" - "КЗ ОСДЮШОР - 2"
СТК ФБСУ