ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 3
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
м. Київ 18 травня 2026 року
Початок засідання – о 18.00 годині У зв`язку з воєнним станом в Україні, засідання проводиться в режиміiнтернет-конференції.
В режимі iнтернет-конференції: Голова СТК ФБСУ Ігор ЛЕНЕЦЬ, Виконавчий директор ФБСУ Юрій ЧУНІХІН, Відповідальний секретар ФБСУ Василь ТОДОРЕНКО, Голова Колегії Суддів ФБСУ Андрій МАЛИНОВСЬКИЙ. Ігор ЛЕНЕЦЬ – При обговоренні приймають участь четверо членів СТК, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними. Слухали: пропозицію Голови СТК ФБСУ – Ігоря ЛЕНЦЯ, який запропонував обрати секретарем засідання Василя ТОДОРЕНКО, який буде вести протокол. Голосували: «за» - одноголосно Вирішили: обрати секретарем засідання Василя ТОДОРЕНКО і доручити йому вести протокол. Слухали: Ігор ЛЕНЕЦЬ, який запропонував наступний порядок денний:
1. Розгляд питання допуску гравців 2012 р. н. в чемпіонаті України серед молоді в сезоні 2026 року. Голосували: «за» - одноголосно Вирішили: прийняти порядок денний. ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ: Вирішили: СТК ФБСУ, виключно в сезоні 2026 року дозволяє гравцям 2012 р. н. приймати участь у чемпіонаті України з бейсболу серед молоді. Рішення СТК ФБСУ розмістити на сайті ФБСУ.