2026-05-09 18:28:01
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 2
засідання спортивно-технічної комісії (СТК)
Федерації бейсболу та софтболу України (ФБСУ)
 
 
м. Київ                                                                                               08 травня 2026 року 
Початок засідання – о 19.00 годині
У зв’язку з воєнним станом в Україні засідання проводиться в режимі інтернет-конференції.
В телефонному режимі: Голова СТК ФБСУ Ігор ЛЕНЕЦЬ, Виконавчий директор ФБСУ Юрій ЧУНІХІН, Відповідальний секретар ФБСУ Василь ТОДОРЕНКО, Голова Колегії Суддів ФБСУ Андрій МАЛИНОВСЬКИЙ.
Ігор ЛЕНЕЦЬ – При обговоренні приймають участь четверо членів СТК, тому всі рішення, які будуть прийняті на засіданні комісії, вважаються легітимними.
Слухали: пропозицію Голови СТК ФБСУ – Ігоря ЛЕНЦЯ, який  запропонував обрати секретарем засідання Василя ТОДОРЕНКО, який буде вести протокол.
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: обрати секретарем засідання Василя ТОДОРЕНКО  і доручити йому вести протокол.
Слухали: Ігор ЛЕНЕЦЬ, який запропонував наступний порядок денний:
1. Про санкції по відношенню до гравця «Збірної команда м. Києва» з бейсболу.
Голосували: «за» - одноголосно
Вирішили: прийняти порядок денний.
ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ:
Вирішили: Згідно з вимогами Регламентних документів, а саме Додатку № 2 у розділі Санкції по відношенню до гравців, пункт 3.1 та 3.2 СТК ФБСУ накладає штрафні санкції в розмірі 500 (п’ятсот) гривень на гравця Збірної команди м. Києва – Сичевського Костянтина. Обов’язкову сплату штрафних санкцій гравцем необхідно виконати до початку 2 туру чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга (16-17.05.2026 року). У разі не сплати штрафних санкції до зазначеного терміну, Сичевський Костянтин не зможе прийняти участь в іграх 2 туру чемпіонату України з бейсболу, Вища Ліга. Рішення СТК ФБСУ розмістити на сайті ФБСУ.